درباره ما
شرکت بین المللى نو آوران قیر جنوب (SBI) یکى از بزرگترین شرکت‎ هاى فعال در 20 کشور جهان در زمینه تولید قیر و تجارت سایر فرآورده‎ هاى نفتى و حامی اصلى شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد مى‎ باشد. شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد با الهام از این نام باستانى ایرانى با حمایت‎هاى بى دریغ گروه صنعتى صباح تاکنون ، توانست در مسیر پیوند میان حمایت از تولیدات داخلى و خرید خوب و رضایتمندى مشترى و همچنین کار آفرینى حرکت کند.
 این شرکت براى گامهای بعدی و روبه ‎جلو ، شاهراه امنى را با تکیه بر تکنولوژى ها و فن آورى اطلاعات و بازاریابان خبره فراهم نموده تا عواملى چون کیفیت و قیمت مناسب و جریانهاى مالى شفاف در کنار یکدیگر قرار گیرند و در نهایت رضایت خاطر تولید کنندگان و مشتریان فرآهم آورده شود.
 این شرکت تحت عنوان باشگاه نوآوران اسپاد و بر روی بستری امن و شفاف، به دنبال آشنا کردن مشتریان با فروشندگان کالا و خدمات است. به این ترتیب که مشتریان طی قوانین و مقررات ویژه‎ تعریف شده، پس از عضویت در این سایت می توانند از بالاترین تخفیفها با حفظ کرامت مشتری استفاده کنند. این شرکت همچنین در میان عرضه کنندگان کالا و خدمات، بر مبنای تجربه گرانبهای خود، بهترینها را چه از جهت قیمت و چه کیفیت به مشتریان معرفی می‎کند.
فعالیت بنیان صنعت نوآوران اسپاد بصورت یک شخص حقوقی مستقل و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است