قواعد و مقررات

قوانین و تعاریف

 

تعاریف

 

باشگاه مشتریان

بستری است با عنوان سایت spadclub.ir که از این پس در تعاریف، با نام "شرکت" مشخص می‎گردد و از طریق آن، پذیرنده‎ها و کالا یا خدمات آنها به مشتریان معرفی می‎شوند.

 

پایانه فروش pos

دستگاهی است که در مراکز فروش کالا و خدمات (پذیرنده) نصب می شود تا در معاملات به جای پرداخت وجه نقد و حمل و نقل فیزیکی پول، مبلغ مورد معامله به صورت الکترونیکی از حساب دارنده کارت (مشتری) کسر و به حساب پذیرنده کارت (فروشنده) واریز گردد. پایانه فروش میتواند به صورت سیار در محلی خارج از محل فروشگاه پذیرنده جهت انجام تراکنش به مشتری ارائه شود.

 

پذیرنده

هر شخصیت حقیقی یا حقوقی که به عنوان فروشنده کالا یا خدمات، پس از عقد قرارداد و قبول شرایط ارائه خدمات به مشتریان، امکان دریافت پایانه های فروش و ارایه خدمات تخفیف به مشتریان شرکت را خواهد داشت.

نماینده:

شخصیت حقیقی است که توسط شرکت یا یک نماینده دیگر معرفی می‌گردد. هر شخصیت حقیقی که مایل باشد در سایت ثبت نام نماید باید از طریق یکی از نمایندگان شرکت معرفی گردد. به این ترتیب که پس از ارائه کد ملی به نماینده، وی از طریق لینک دعوت، متقاضی را به سایت باشگاه معرفی مینماید. درواقع نماینده نقش معرف را دارد و هم چنین درخواست عضویت در سایت شرکت کاملاً رایگان می باشد.

 

مشترى

دارنده کارت‌های بانکی شتابی که با پذیرش قوانین و مقررات شرکت اقدام به خرید ازپذیرندگان معرفی شده می‌نماید و با تایید این قوانین و مقررات، امکان استفاده ازخدمات و تخفیفات ارائه شده توسط پذیرندگان شرکت رادارا می‌باشند.

کارمزد

درصدی ازمبلغ تراکنش‌های انجام شده به عنوان حق العمل شرکت لحاظ می‌شود.

 

 قوانین

پایگاه اینترنتی باشگاه نوآوران اسپاد ملزم به رعایت مقررات تجارت الکترونیکی وقوانین جرایم رایانه ای و سایر قوانین مربوطه می‌باشد. ضمناً مقررات ذیل مورد قبول تمامی اعضاء این باشگاه بوده و باشگاه نوآوران اسپاد این اختیار را دارد تا تغییرات مورد نظر خود را در ضوابط و مقررات باشگاه اعمال نماید و به محض درج این ضوابط در سایت، قابل اجرا خواهد بود. بر این اساس تنها مرجع اطلاع رسانی رسمی تغییرات یاد شده، سایت باشگاه نوآوران اسپاد بوده و تمامی اعضاء ملزم به مطالعه و پیگیری اخبار و اطلاعیه های صادره می باشند.

کلیه کاربرانی که قصد عضویت در باشگاه شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت کنند. عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه و تغییرات آن در هر زمان می‎باشد.

 

 

 

 

ماده 1 استفاده از وب سایت و زیرساخت

 

محتویات این پایگاه براى استفاده اعضاء باشگاه نوآوران اسپاد است و مالکیت معنوی اطلاعات این پایگاه اینترنتی متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است و هرگونه سوءاستفاده یا کپی برداری از این اطلاعات بدون کسب اجازه از شرکت پیگرد قانونی دارد.

استفاده از سایت به هرروشی اعم از "page-scrape"، "robot"، ""spiderیا سایر ابزار اتوماتیک، برنامه، الگوریتم یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالکیت، کپی یا هدایت قسمتی از وب سایت ممنوع می باشد. همچنین به کارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب سایت یا تلاش برای کسب اجزاء، اسناد یا اطلاعات وب سایت ممنوع می باشد. دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت ها یا مشخصات وب سایت یا سایر سرویس های ارائه شده آن از هر طریق ممنوع بوده و قابل تعقیب کیفری می باشد.

تبصره 1: محتویات این وب سایت اعم از متون، تصاویر، لوگوها، نمادها، و نرم افزارها، دارایی های شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد محسوب می‎شود و هرگونه جمع آوری، مرتب سازی و گرد هم آوری محتویات این سایت نیز منحصراً متعلق به شرکت مذکور میباشد.

·         تبصره 2: خسارات ناشی از هر روشی که موجب آسیب یا ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به سایت یا کاربران شود، متوجه فرد متخلف میباشد و وی ملزم به جبران خسارتهای وارد شده به سایت و یا سایر اعضا نیز می‎باشد و شرکت می‎تواند از طریق قانونی نسبت به دریافت خسارت اقدام نماید.

·         تبصره 3: ارسال یا استفاده از موضوعات سیاسی، ملی، مذهبی، قومیتی، آزاردهنده، توهین آمیز و همچنین درخواستهای تجاری خلاف قانون و اخلاق و یا فریب دهنده یا ویروس های نرم افزاری و مطالب حاوی هرگونه SPAM  تخلف محسوب می‎شود و شرکت در چنین مواردی مختار به جلوگیری از ارائه خدمات برای فرد خاطی می‎باشد.

 

·         تبصره4: اختلال در سرویس اینترنت و یا مشکلات مربوط به زیر ساخت بانکی از عهده شرکت خارج بوده این شرکت هیچ گونه مسولیتی در قبال آنها نخواهد داشت. همچنین به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض در چنین مواردی را از خود سلب نموده‎اند.

 

·           تبصره 5: شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی نسخه پشتیبان تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی برای نسخه اصلی، نسخه پشتیبان وجود داشته باشد.

·         تبصره 6: اعضاء در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش کاربری انجام داد مسئول بوده و این مسئولیت شامل هرگونه محتوا می باشد. ضمناً استفاده از محصولات دیگران به نام خود نیز غیرمجاز بوده و ثبت لینک در سایت های غیرمجازو غیر اخلاقی و مغایر با قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد.

·          

 

ماده 2 عضویت

 

باشگاه نوآوران اسپاد درخواست متقاضیان بالای 18 سال را که ضمن پذیرش قوانین جهت عضویت در سایت رسمی باشگاه ثبت نام می نمایند را بررسی و در خصوص پذیرش و یا رد آنها تصمیم گیری می‎کند. این درخواست عضویت در سایت شرکت رایگان است .و مطالبه هرگونه وجه از سوی هر شخص حقیقی و حقوقی جهت عضویت در سایت خلاف قوانین و مقررات میباشد. براین اساس پذیرفته شدن افراد در باشگاه مشتریان، منافاتی با اختیارات باشگاه در رعایت ضوابط و مقررات ندارد و هرگاه هر یک از اعضاء از مقررات باشگاه عدول نماید، باشگاه نوآوران اسپاد به این دلیل یا به هر دلیل دیگری و به تشخیص خود اختیارات کامل درخصوص لغو عضویت فرد خاطی را داردو فرد خاطی حق هرگونه ادعا و اعتراضی را نسبت به تصمیمات باشگاه از خود سلب می‌نماید.

 

 

 

 

·         تبصره 1 : درخواست هرگونه وجه از سوی هرشخص حقیقی و یا حقوقی جهت عضویت در باشگاه ممنوع می‎باشد.

·         تبصره 2: افراد برای عضویت در باشگاه میبایست با وارد کردن کلیه اطلاعات خواسته شده مراحل عضویت را تکمیل نمایند . لازم به ذکر است شماره کارت (یا شماره کارتهای) اعلام شده فقط بایستی به نام متقاضی باشد.

·         تبصره 3: متقاضی می بایست اطلاعات درخواستی را به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص متقاضی است. موارد احراز هویت متقاضی از طریق نام و نام خانوادگی و کد ملی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است اما به هر حال مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی متقاضی بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

·         تبصره 4: هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در سایت شرکت می باشد. لیکن کاربر می‎تواند چندین شماره کارت بانکی متعلق به خود را جهت استفاده از خدمات باشگاه معرفی نماید.

·         تبصره 5: جابجایی و نقل و انتقال عضویت در این سایت خلاف قوانین و مقررات این شرکت می باشد  و شرکت در صورت مشاهده آن اقدام به مسدود نمودن حساب کاربری کاربر خواهد نمود و کاربر خاطی حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.

·         تبصره 6: منظور از قطع همکاری مسدود شدن حساب کاربری اعضا و عدم دسترسی کاربر به سایت شرکت و قطع خدمات به طور موقت تا زمان برطرف شدن مشکل و یا به صورت دایم میباشد.

·         تبصره 7: فروش محصولات خریداری شده توسط کاربران با قیمت بالا یا پایینتر از میزان مصوب درج شده برای محصول در وب سایت رسمی پذیرنده، مجاز نمی‏باشد و در صورت تخطی، ارائه خدمات به فرد خاطی جلوگیری خواهد شد.

·         تبصره 8: مسئولیت حفظ و نگهداری کلیه ابزار مورد استفاده کاربر اعم از نرم افزار و سخت افزار به عهده کاربر بوده و شرکت هیچ گونه مسولیتی در قبال آسیب دیدن آنها نخواهد داشت.

 

 

ماده 3 معرفی و خرید از پذیرندگان

هیچگونه خرید و یا فروش در سایت باشگاه انجام نخواهد شد و سایت فقط به منظور معرفی پذیرندگان می‎باشد و هرگونه فروش فقط از طرف پذیرندگان طرف قرارداد به صورت خرید حضوری یا الکترونیکی خارج از فضای سایت انجام میشود.

·         تبصره 1: چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (پذیرنده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، این شرکت مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌کننده کالا و یا خدمات است.

·         تبصره 2: شرکت در انتخاب پذیرندگان نهایت دقت در خصوص کیفیت و قیمت کالا و خدمات پس از فروش را لحاظ می‎نماید؛ ولی هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده توسط پذیرنده ندارد. کلیه خدمات فروش و پس از فروش تابع قوانین فروشنده یا ارائه دهنده خدمات می‎باشد و همچنین ارسال یا مرجوعی یا تعویض کالا، به عهده پذیرنده بوده و باشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

تبصره 3: قبل از خرید از هر پذیرنده باید تمامی شرایط پذیرنده با دقت مطالعه شود. ممکن است پذیرنده‎ای فقط برخی از کالاهای خود را در سایت باشگاه اسپاد بصورت تخفیفی ارائه داده باشد و این به معنای تعلق تخفیف به همه‎ی کالاهای وی نمی باشد و مسئولیت عدم دقت در این موارد به عهده مشتری است.

·         تبصره 4: قبل از هر فرآیند خرید باید شرایط پذیرنده به روز مطالعه شود. ممکن است میزان تخفیفهای یک پذیرنده فقط در یک بازه زمانی مشخص باشد و پس از اتمام آن بازه زمانی، مهلت استفاده از تخفیف تمام شده باشد.

·         تبصره 5: با توجه به اینکه ممکن است پذیرندگان از چندین دستگاه pos استفاده نمایند، کاربران بایستی دقت لازم در انتخاب pos دارای تخفیف که از طرف شرکت معرفی شده است را داشته باشند تا فرآیند خرید به نحو تعریف شده انجام پذیرد، در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه پذیرنده و یا شرکت نمی باشد.

·         تبصره 6 : شرکت مختار است با صلاحدید خود نسبت به قطع همکاری با هر یک از پذیرنده ها اقدام نماید و اعضا حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

·         تبصره 7: در صورت انصراف پذیرنده و یا تشخیص شرکت جهت جلوگیری از فعالیت هریک از پذیرندگان در باشگاه، اعضا حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص را نخواهند داشت.

فعالیت بنیان صنعت نوآوران اسپاد بصورت یک شخص حقوقی مستقل و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است