ثبت نام نماینده
(متقاضی گرامی ، تکمیل تمامی موارد ستاره دار الزامی است )
برای مشاهده راهنما روی ایکون    کلیک کنید
قواعد نماینده  
 • تعاریف
  • مصرف کننده نهایی: فردی است که کالاهای فروشگاه شرکت را به قصد مصرف، از نمایندگان یا همکاران خریداری می نماید.
  • نماینده : نماینده به اشخاص حقیقی اطلاق میگردد که فقط قادر به خرید و استفاده از تخفیف محصولات از سایت شرکت هستند و امکان فروش و یا معرفی سایر نمایندگان را نخواهند داشت.
  • بازاریابی : روشی برای فروش محصول است که در آن بازاریابان اقدام به معرفی و یا فروش مستقیم محصولات به مصرف کنندگان می نمایند.
  • نماینده : به اشخاص حقیقی اطلاق میگردد که با ثبت نام رایگان در سایت باشگاه نمایندگان اسپاد این فرصت به وی داده میشود که علاوه بر استفاده از مزایای تخفیف محصولات برای رفع نیازهای شخصی خود ، اقدام به فروش محصولات با قیمتهای مصوب ذکر شده در سایت باشگاه نمایندگان به مصرف کنندگان نهایی، نسبت به معرفی سایت به نمایندگان دیگر نیز اقدام نماید و چنانچه نمایندگان معرفی شده توسط وی ، اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود از سایت نمایند علاوه بر این که خود از تخفیفات مصوب بهره مند میگردند به ازای خرید نمایندگان معرفی شده توسط آن نماینده ، امتیازاتی تحت عنوان حق الزحمه بازاریابی به نماینده مذکور پرداخت خواهد شد.
  • معرف: نمایندگانی که نسبت به معرفی نمایندگان اقدام مینماید معرف نامیده شده و وظیفه آموزش نفرات معرفی شده برای سهولت در خرید از سایت را بعهده دارند.
  • سهم معرف: ارزش عددی است که بر مبنای قیمت و تخفیف هر محصول مشخص میگردد و طبق شرایط ذکر شده برای هر محصول ، پس از خرید توسط نمایندگان معرفی شده ، به حساب کاربری نماینده واریز میگردد.
  مفاد قرارداد نماینده
  نماینده باید با تکمیل فرم ثبت‌نام نماینده به صورت الکترونیکی در ‌سایت شرکت ثبت‌نام نماید.
  1. مسئولیت صحت اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام نماینده بعهده ثبت نام کننده می باشد و شرکت هیچ مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات مذکور ندارد.
  2. در صورت احراز عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط نماینده در فرم ثبت نام ، شرکت این اختیار را دارد که حساب کاربری وی را مسدود نماید.
  3. مسئولیت حفاظت از رمز عبور و شناسه کاربری بعهده نماینده می باشد و در صورت سهل انگاری تمامی عواقب احتمالی آن متوجه نماینده خاطی خواهد بود و شرکت هیچگونه مسئولیتی از این حیث نخواهد داشت.
  4. نماینده می‌تواند تعداد نامحدودی از افراد حقیقی را به عنوان نماینده به سایت معرفی نماید.
  5. در صورت عدم صحت شماره‌ حساب اعلام شده توسط نماینده در هنگام ثبت نام ، سهم معرف تا زمان اصلاح و معرفی شماره حساب بصورت رسمی و از دفترکاری نماینده در سایت ، نزد شرکت تا 3 ماه باقی خواهد ماند و پس از آن به منزله انصراف از نمایندگی تلقی گردیده و شرکت مختار است سهم مذکور را با صلاحدید خود هزینه نماید و نماینده حق هرگونه ادعایی در این خصوص را از خود سلب نمود.
  6. همکاری نماینده با شرکت، هیچ گونه رابطه استخدامی فی مابین نماینده و شرکت ایجاد نمی کند و شرکت هیچ مسئولیتی در قبال حق بیمه ،مالیات و حق و حقوق و ... در قبال آنها ندارد .
  7. نماینده هیچ وکالتی از طرف شرکت نداشته و حق انعقاد هیچ نوع قراردادی از طرف یا به نیابت از شرکت با اشخاص حقیقی و حقوقی را ندارد.
  8. مصاحبه، مذاکره و یا تبلیغات در رسانه های جمعی و رسمی کشور (تلویزیون، رادیو، روزنامه‌ها و ...) توسط نماینده ، به نام شرکت و بدون مجوز، ممنوع است.
  9. نماینده حق سوء استفاده از اسامی، برندها، طرح‌ها و شعارهای شرکت را ندارد.
  10. نماینده موظف است قبل از تکمیل فرآیند ثبت نام کلیه قوانین و مقررات و شرایط را مطالعه نموده و سپس فرآیند ثبت نام را کامل نماید و تایید این قرارداد و قوانین و مقررات به صورت الکترونیکی بر روی سایت شرکت به منزله موافقت با کلیه مفاد آن میباشد و رعایت مفاد آن برای طرفین الزامی است.
  11. نماینده پس از طی مراحل ثبت نام و پس از مطالعه مباحث آموزشی اولیه در ‌سایت شرکت، مجاز به معرفی محصولات و یا معرفی نمایندگان خواهد بود.
  • فسخ قرارداد
  1. فسخ به معنای لغو درخواست نمایندگی شرکت است.
  2. با فسخ قرارداد نماینده، مشخصات و سوابق او از سامانه فروش حذف نخواهد شد.
  3. فسخ قرارداد با درخواست نماینده و یا با احراز تخلف وی مطابق با قوانین و مقررات شرکت خواهد بود.
  4. نماینده برای درخواست فسخ ، بایستی از حساب کاربری خود در سایت درخواست فسخ قرارداد خود را برای شرکت ارسال نماید.
  5. پس از تایید درخواست فسخ قرارداد نماینده از طرف شرکت ، به هیچ عنوان امکان بازگشت به وضعیت قبلی نماینده وجود نخواهد داشت.
  • سایر قوانین مرتبط با نماینده
  بازاریابی در محیط های رسمی که فعالیت تجاری در آنها مجاز نیست؛ مانند اماکن نظامی، اداری، آموزشی و فرهنگی ممنوع است و مسئولیت عواقب ناشی از نقض قوانین بعهده نماینده خاطی میباشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
  1. انتشار عمومی درآمد نماینده فروش به منظور اغوای افراد مجاز نمی باشد.
  2. نماینده فروش حق تبلیغ خلاف واقع برای فروش محصولات را ندارد.
  3. ایجاد صفحات مجازی مغایر با مقررات حکومتی و قوانین توسط نماینده فروش مجاز نمیباشد.
  4. فروش محصولات با قیمت بالاتر یا پائین تر از میزان مصوب و درج شده بر روی ‌سایت رسمی شرکت و سایتهای معرفی شده توسط شرکت مجاز نیست.
  5. هزینه هایی که نمایندگان فروش برای بازاریابی و جلب نظر مصرف کنندگان انجام میدهند هیچ ارتباطی با شرکت ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است

باشگاه نمایندگان

  اطلاعات شما در باشگاه نمایندگان با موفقیت ثبت شد. با اکانت خود می توانید وارد بخش نمایندگان باشگاه شوید