پذیرنده لوازم خانگی
تهرانتهرانلوازم خانگیلوازم برقیکاچیران

  اطلاعات با موفقیت در سامانه ثبت گردید

کاچیرانتعداد بازدید : 3236
info@kachiranshop.ir
02166463855
خیابان جمهوری- چهارراه دانشگاه - پلاک 1146
کاچیران
توضیحات: 
شرکت سبزواری تک معتقد است که همراهی علم و صنعت، همواره ضامن بقاء پیشرفت هر مجموعه ای است. بنابراین از آغاز فعالیت های خود در ایران در سال 1339 شمسی گام به گام با پیشرفت و تحول علم و تکنولوژی، ضمن انعطاف ساختاری، روش های فعالیت خود را متحول نموده است.

نکته :
در حال حاضر دو محصول از محصولات سایت Kachiranshop.com دارای تخفیف 10 درصدی است. 
1) رز 210 
2) رز 210 پلاس

توضیحات جامع

داستان شرکت کاچیران، از داستانهایی است که علاوه بر نشان دادن جایگاه این برند در کشور، جذابیتهای خاص خودش را دارد. این برند توسط یک روحانی که همزمان صنعتگر هم بود، خلق شد.
حاج سید صادق سبزواری که از او به عنوان پدر صنعت تولید چرخ خیاطی ایران نیز یاد میشود، در سال 1305 در اهواز متولد شد. پدر ایشان نمایندگی چرخ ها خیاطی هسکوارنا را داشت. هسکوارنا یکی از برندهای مشهور و خوش نام در زمینه چرخ های خیاطی بوده و هست.
به دلیل ماجرای کشف حجاب توسط رضا خان، خانواده مرحوم سبزواری به عراق مهاجرت کردند و این، آغاز تغییری در زندگی وی بود. ایشان همزمان با تحصیل دروس مقدمات مذهبی، در امر فروش و تعمیر ماشین آلات دوخت با پدر خویش همکاری کرد و آنقدر خوشنام شدند که دولت عراق به ایشان و خانواده، پیشنهاد تابعیت دائمی داد. ولی مرحوم سبزواری به دلیل عرق ملی، آن را نپذیرفت و سالها بعد، آن خانواده به ایران بازگشتند.
سید صادق سبزواری با برخی از دوستان خود تصمیم گرفتند برای اولین بار صنعت چرخ خیاطی را در ایران راه اندازی کنند.  سال 1358 کاچیران با سرمایه‌گذاری آنها متولد شد که تاکنون به عنوان برند پیشرو درحال کار و فعالیت است.
کاچیران توانسته است همپای برندهای بزرگ دنیا به تولید چرخ خیاطی بپردازد و در بازارهایی به شدت رقابتی در خارج از مرزهای ایران، ورود پیدا کند. این مهم از سال 1376 خیلی جدی شد. با ایجاد واحدهای صادرات، بازاریابی و تحقیق بازار در عرصه بین الملل، کاچیران توانست نظر بازرگانان و فعالان خارجی را جلب نماید و محصولات خود را  به بیش از 35 کشور جهان صادر کند.
این، همه ماجرا در عرصه فعالیت بین المللی این شرکت نبود. کاچیران خط مونتاژ محصولات خود را در آلمان و با مشارکت یک شرکت آلمانی آغاز کرد تا صادرات به کلیه کشورهای جهان، ساده تر انجام شود. از جمله کشورهایی که محصولات کاچیران را خریداری میکنند روسیه، آلمان، انگلیس، فرانسه، اتریش، بلژیک، اسپانیا، فنلاند، دانمارک، جمهوری چک، ترکیه، عربستان، امارات متحده عربی، کویت، کره جنوبی، تایوان، چین، عراق، پاکستان، هند، مالزی، آفریقای جنوبی، کنیا، سومالی و... هستند
یکی از ویژگی های بزرگ شرکت کاچیران، ارائه خدمات پس از فروش در کل کشور و مناطق صادراتی است. تامین قطعات یدکی فراوان و تعامل خوب با مشتریان، باعث شده است جایگاه این برند در کشور، نسبت به سایر رقبا، جایگاهی ویژه و منحصر به فرد باشد
فعالیت بنیان صنعت نوآوران اسپاد بصورت یک شخص حقوقی مستقل و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است