پذیرنده کالای خواب
تهرانتهرانکالای خوابتشکفروشگاه زست

  اطلاعات با موفقیت در سامانه ثبت گردید

فروشگاه زستتعداد بازدید : 7414
info@zest.ir
02122604095
تهران خیابان دکتر شریعتی ، بالاتر از دوراهی قلهک ، ایستگاه یخچال ، پلاک 1453
فروشگاه زست
درصد تخفیف : با خرید از این مجموعه می‌توانید از 350 تا 7500 امتیاز بهرمند شوید.

نحوه خرید: 
جهت خرید محصولات زست به سایت www.zest.ir  مراجعه نمایید و فاکتورهایی که از سمت سایت زست ارائه نشده باشد شامل تخفیف نخواهد بود.
آدرس نمایندگیهای تحت قرار داد زست:
تهران:
شریعتی بالاتر از دو راهی قلهک ایستگاه یخچال پلاک 1453
مشاوره تلفنی021-22604095

اصفهان:
اصفهان - خیابان حکیم نظامی تقاطع خیابان نظر و خیابان حکیم نظامی تشک زست 
مشاوره تلفنی031-36244467

توضیحات: 
  • قابل ذکر است که خرید از مراکز معرفی شده در بالا فقط از امتیاز برخوردار است و مراکز دیگر فروش زست در سراسر کشور امتیازی نخواهد داشت.
  • باکس ها در واقع نسل جدید تخت خواب ها هستند ک از لحاظ متریال، کارایی و ظاهر با تخت های قدیمی متفاوت هستند. باکس ها از بهترین آلیاژ موجود که بخ صورت پروفایل فولادی مباشند استفاده شده اند که باعث طول عمر بالاتر ، سبک بودن برای جابه جایی راحت تر و استحکام بالای باکس می‌شود. باکس ها در مدل های مختلف ( ثابت، کشودار ، جکدار ، برقی و ...) در دو طرح تاج دار و بدون تاج عرضه می‌شوند.
  • تاج ها و باکس ها فقط از طریق نمایندگی زست اصفهان اراپه خواهد شد و خرید از هر فروشگاه دیگر زست امتیازی را شامل نخواهد شد.
توضیحات جامع

شرکت نام آشنای زست، تولیدکننده تشک‌ از کشور آلمان است. این شرکت در زمینه تولید کالاهای خواب، مطالعاتی در زمینه عادات خواب را در دستور کار خود قرار داد. زست بر اساس نتایج مطالعات به دست آمده و همچنین استانداردهای لازم، اقدام به تولید تشک‌هایی استاندارد و متناسب با وضعیت فیزیکی افراد مختلف نمود.
نمایندگی رسمی زست در ایران از تیرماه سال 94 فعالیت خود را شروع کرد تا بتواند به روزترین و طبی ترین محصول در زمینه تشک را در داخل کشور، ارائه کند. نگاه این شرکت استفاده مصرف کننده ایرانی از کالایی ایده آل و به روز بود.
آنچه مهم بود بومی سازی این محصول بر اساس شرایط آب و هوایی و نیازهای ارتوپدیک مصرف کنندگان ایرانی بود. نکته دیگر دستیابی به آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های روز بود که همه اینها از اقدامات راهبردی نمایندگی زست در ایران شمرده میشود. 
شروع فعالیتها و تبلیغات و آگاهی مشتریان از کیفیت منحصر به فرد زست، سبب شد که خیلی زود این شرکت جای خود را در بازار ایران پیدا کند. در حال حاضر 13 استان کشور در حال استفاده از این محصول هستند که در هر استان نمایندگی فعال با مشتریان، در تعامل است. 
تنوع در تولید، بهره بردن از آخرین تکنولوژی روز، استفاده از مواد اولیه عالی، رعایت اصول ارگونومیک در طراحی و .... خواب و استراحتی راحت را به مشتریان عرضه کرده است.
فعالیت بنیان صنعت نوآوران اسپاد بصورت یک شخص حقوقی مستقل و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است