پذیرنده صنایع دستی
تهرانتهرانصنایع دستیصنایع دستیگالری سلام

  اطلاعات با موفقیت در سامانه ثبت گردید

گالری سلامتعداد بازدید : 6386
salamgift1396@gmail.com
88942146
تهران
گالری سلام

مجتمع آفرینش های هنری سلام

مجتمع آفرینش های هنری سلام که خود را وام دار هنر اصیل ایرانی و فرهنگ والای اسلامی می داند یکی از مراکز تولید و عرضه مستقیم هدایای ایرانی و اسلامی است ، محصولاتی که به دست فرزندان برومند همین آب و خاک تولید شده است ، این مجتمع با راه اندازی سایت فروشگاهی ، در کنار سایت اختصاصی عرضه محصولات این مجتمع ، در نظر دارد علاوه بر ارائه محصولات تولیدی خود زمینه ای را برای دسترسی راحت ، امن و سریع هموطنان عزیزمان به هدایای متنوع فراهم نماید ، و با ایجاد پایگاهی متمرکز علاوه بر افزایش حق انتخاب برای مشتریان ، فرصت مناسبی را در اختیار دیگر هنرمندان ایرانی برای عرضه محصولات تولیدیشان فراهم نماید.


نحوه خرید:

جهت خرید محصولات صنایع دستی از فروشگاه اینترنتی  سلام به سایت www.salamshop.ir  مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید از نمایشگاه و فروشگاه مرکزی واقع در خیابان کریم خان زند ( به سمت غرب ) - بعد از تقاطع حافظ - نبش خیابان شهید گلابی   خرید خود را انجام دهید.

هزینه ارسال: 

 ارسال محصولات تماما از طریق پست جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد  و هزینه ارسال محصولات این فروشگاه بر اساس تعرفه ‍‍‍‍پست  محاسبه خواهد شد.


توضیحات جامع

حس خوب زندگی شعاری است که مجموعه سلام برای خود انتخاب کرده است. حتی در سخت ترین شرایط اقتصادی داشتن وسایل تزئینی که حس و حال انسان را دگرگون کند، ضروری است. مخصوصا اگر این اقلام، دارای حس نوستالوژیک و یادآور خاطرات و هویت فرهنگی باشند.

«مجتمع سلام» کار خود را با تولید هنرهای اصیل از سال 1382 آغاز کرد. این مجموعه تلاش کرد با احیاء نمادهای مبتنی بر ذوق و اندیشه ایرانی و بر پایه کارگاه های مختلف هنری، ارزشهای جدید را برای جامعه خود خلق کند. 

این مجتمع در جایی فعالیت خود را آغاز کرد، که مهد هنر و صنعت و آمیختگی این دو با هم است. شهر کهن و تاریخی اصفهان که از آن به عنوان شهر جهانی صنایع دستی یاد میشود. اصفهان شهری است که سازمان یونسکو نگاه ویژه ای به آن دارد.

مجموعه سلام، به دنبال تنوع و نوآوری از سویی، و بازنمایی و بازتولید شکوه هنر ایرانی از دیگر سو است. بنابراین محصولات این مجموعه ضمن زیبایی، از کیفیت بالایی برای جلب رضایت مشتریان برخوردار است.

 حدود 200 استاد هنرمند در این مجموعه فعال هستند و بیش از 24 رشته هنری و صنایع دستی ایرانی را روی محصولات پیاده میکنند. این مهم جز با مدیریتی کارآمد، استراتژیک و به روز، شدنی نیست تا بتواند تاریخ، هنر، تلاش و صنعت و تجارت را با هم همراه کند. همه اینها سبب شده است که علاوه بر بازار داخل، بازارهای بین المللی نیز به این برند، اطمینان داشته و از آن استقبال کنند.

همانطور که گفته شد کارگاه های تولیدی سلام، در اصفهان دایر هستند که هنرهای مختلف ایرانی را به رخ میکشند. از جمله فرش، قلمزنی، خاتم کاری، قلمکاری، فیروزه  کوبی، نگارگری و خوشنویسی.

مجتمع آفرینش های هنری سلام تلاش کرده است در هنر کلاسیک ایرانی سرمایه گذاری جدی انجام بدهد؛ آن هم بر پایه اشتراکات فرهنگی برون مرزی و مخصوصا دهکده جهانی و ارتباط فرهنگ ها. امروزه مخاطبان زیادی در سرتاسر دنیا به این هنرها توجه میکنند و لذا سرمایه گذاری مجموعه سلام سبب رشد تعاملات بین الملل خواهد شد.

آثار رونق اقتصادی و چرخه مالی بسیار خوبی در اینگونه آثار وجود دارد. موزه ها | گالری ها و مراکز فروش صنایع دستی نشان دهنده این مهم هستند.

هنرهای سنتی و صنایع دستی، میراث مشترک بین المللی هستند و منحصر به یک تمدن و کشوری خاص نیستند. بنابراین مراقبت و حفاظت از آن برای همه کشورها، مسئولیتی جهانی است.

استراتژی سلام علاوه بر موارد فوق مبتنی بر ماندگاری و کیفیت کالاست. چراکه معتقد است، مشتری در حال خرید بخشی از تاریخ و تجربه ناب یک فرهنگ است.

فعالیت بنیان صنعت نوآوران اسپاد بصورت یک شخص حقوقی مستقل و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است