پذیرنده آرایشی و بهداشتی
تهرانتهرانآرایشی و بهداشتیمحصولات پوست و موkhanoumi

  اطلاعات با موفقیت در سامانه ثبت گردید

khanoumiتعداد بازدید : 3630
khanoumi

توضیحات و روش خرید 

مشتریان ویژه باشگاه اسپاد جهت خرید محصولات فروشگاه خانومی حتما از لینک معرفی شده  استفاده نمایند تا از درصد تخفیف های مازاد مربوط به این فروشگاه اینترنتی بهره مند گردند .

همچنین تخفیف 5 درصد که مربوط به اعضای باشگاه مشتریان اسپاد است در صورتی تعلق خواهد گرفت که فاکتور خرید از طریق ارسال پیام برای شرکت ارسال شود

درصد تخفیف 

درصدهای فروشگاه اینترنتی خانومی به صورت عمومی در اختیار عامه قرار گرفته است . اما اعضای باشگاه مشتریان اسپاد با استفاده از لینک فوق ،از 5 درصد تخفیف بیشتر برخوردار خواهند شد .

همچنین شما می توانید برای برخورداری از تخفیف بالاتر، کد تخفیف دیگری از سایت رایکا ( از دفتر کاری قسمت کد تخفیف )با ارائه 10000 کارا تهیه فرمایید.

این کد تخفیف شامل 50 درصد تخفیف مازاد تا سقف 20000 تومان است که از مبلغ نهایی فاکتور شما کسر خواهد شد .

با توجه به زمان انقضای این کد تخفیف لطفا فقط در صورت نیاز به خرید از فروشگاه خانومی ، آن را تهیه فرمایید .

توضیحات درباره فروشگاه اینترنتی خانومی

در جامعه امروزی ما با وجود مشکلات متعدد و همچنین شیوع انواع بیماریها، فروشگاه های اینترنتی نقش بهسزایی در تامین نیازهای مردم داشته و باعث تسهیل فرآیند خرید شده است.

فروشگاه آنلاین خانومی، از فروشگاه های معتبر و خوش نام در حوزه سلامت و زیبایی می باشد. این فروشگاه با نگاهی نوین و با گردآوری برندهای معتبر و جهانی در زمینه آرایشی، بهداشتی و عطر و ادکلن در کنار هم و در اختیار گذاشتن این کالاها به مردم، توانسته محدودیت های رفت و آمد و هزینه های کلان را از بین ببرد.

فروشگاه آنلاین خانومی موفق به دریافت 250 برند آرایشی و بهداشتی شده و با حذف واسطه ها، توانسته ضامن اصالت کالا، قیمت مناسب و تاریخ مصرف محصولات باشد.

مجموعه خانومی با دارا بودن تیم پشتیبانی و پاسخگویی درست و مشاوره پیش از خرید و درک صحیحی از نگرانی های مشتریان، باعث ایجاد اطمینان خاطر مشتریان شده و همچنین خریدی آسوده و مفید را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

فروشگاه آنلاین خانومی، در سال 1398 شایسته دریافت تندیس زرین برند محبوب مصرف کنندگان شده است.


فعالیت بنیان صنعت نوآوران اسپاد بصورت یک شخص حقوقی مستقل و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است