پذیرنده مواد غذایی
گیلانگیلانمواد غذایینوشیدنی و سلامتناب نوش دیلم (چای چابک)

  اطلاعات با موفقیت در سامانه ثبت گردید

ناب نوش دیلم (چای چابک)تعداد بازدید : 147
hossein.chabok67@gmail.com
03142755355
رانکوه - گرکرود
ناب نوش دیلم (چای چابک)
درصد تخفیف:
23درصد

نحوه خرید: 
مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به سایت رایکا به آدرس http://www.raikaclub.ir خرید محصولات چای چابک را انجام دهند

توضیحات:
نوشیدن یک فنجان چای، اختصاص دادن زمانی برای خودتان است که باعث تسکین روح و دستیابی به آرامش می‎شود. ویژگی اصیل این نوشیدنی محبوب، رفع خستگی و افزایش تمرکز و خلق و خوی خوش است. 
امروزه چای در ایران یکی از مهم ترین نوشیدنی ها در پذیرایی و مهمانی محسوب می شود و رنگ و طعم و عطر چایی نشانگر مرغوبیت آن می باشد. البته این موضوع نه فقط در ایران، که در ملل مختلف قابل مشاهده است.
چای چابک یکی از تولید کنندگان پرتلاش چای در ایران است که از سال1368 در جهت تولید محصولی با کیفیت قدم برداشت. این شرکت با توجه به توانمندی های کارکنان توانسته اهداف مورد نظر خود را پیاده و اجرا کند.
با توجه به حساسیت های چای چابک و بهره گیری از مواد اولیه درجه یک، این شرکت آماده رقابت با تولیدکنندگان داخلی و خارجی می‎باشد. مجموعه چابک با تلاش های پی در پی و اهدافی مشخص و کاربردی و همچنین بهره‌‎گیری از تجربه، با نام تجاری ناب نوش دیلم، توانسته فرصت ویژه ای در کسب درآمد و کارآفرینی برای خود و کارکنان ایجاد کند.
بهره گیری از نیروهای متخصص و همچنین کنترل کیفیت، به کار بردن شیوه های بهداشتی روز باعث رشد روز افزون این مجموعه و همچنین تولید چای طبیعی با کیفیتی بالا و فاقد از هرگونه افزودنی شده است. همچنین محصولات چابک در بسته بندی های کاملا بهداشتی و سالم در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
ماموریت چای چابک این است که بتواند با همکاری اعضا و نگاه ویژه به مسئولیت های خود، چای درجه یک و مرغوب تولید کرده، به دست مصرف کنندگان عزیز برساند و با رعایت اصول حرفه ای و احترام به خواسته مشتریان جلب رضایت آنان را دنبال کند. امید است تا با نظرات و پیشنهادهای مصرف کنندگان، گامهای بیشتری در جهت بهبودی کیفیت محصولات برداشته شود و آوازه‎ی نام چای چابک، در کشورهای دیگر نیز شنیده شود.  

فعالیت بنیان صنعت نوآوران اسپاد بصورت یک شخص حقوقی مستقل و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است