دمپایی

  اطلاعات با موفقیت در سامانه ثبت گردید

اگر قرار باشد در هر خانه‎ای وسایلی مشترک وجود داشته باشند، دمپایی، یکی از آنهاست. معمولا دمپایی از جنس های پلاستیکی، ابری و حوله ای هستند. در دهه‎های اخیر، دمپایی های طبی نیز طرفداران زیادی پیدا کرده اند.


 عرق کردن پا و بد بو شدن آن میتواند به دلیل قارچهای پوستی در فضای بین انگشتان پا باشد. یکی از دلایل بروز این بیماری پوستی، استفاده از دمپایی نامناسب است؛ مخصوصا بعد از استحمام و زمانی که هنوز بین انگشتان پا خیس است.


استفاده از دمپایی خوب در منزل، می تواند در راستای پیشگیری از چنین بیماری هایی موثر باشد. همچنین دمپایی های طبی خانگی، مخصوصا دمپایی‎هایی که متناسب با پای مصرف کننده سفارشی ساخته شده‎اند، می توانند از بیماری‎های مربوط به ستون فقرات و زانو نیز پیشگیری به عمل آورند یا اینکه در روند بهبود و درمان، موثر باشند.


بنابراین دمپایی دیگر نه فقط برای استفاده های بیرونی یا سرویس بهداشتی و حمام، بلکه برای استفاده روی فرش، در خانه یا محل کار، جایگاه ویژه ای برای خود ایجاد کرده است. تا جایی که مثل مسواک، یک وسیله شخصی است و استفاده مشترک از آن، توصیه نمی شود.

فعالیت بنیان صنعت نوآوران اسپاد بصورت یک شخص حقوقی مستقل و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است