تشک

  اطلاعات با موفقیت در سامانه ثبت گردید

به طور میانگین انسانها یک سوم از عمرشان را در خواب سپری میکنند پس با توجه به این آمار، مهیا کردن شرایطی برای خواب خوب، امری ضروری است. بی شک اولین شرط برای داشتن یک خواب آسوده و پر از آرامش، تشکی خوب و طبی است تا توانایی پشتیبانی از بدن شما را داشته باشد.

یک تشک خوب تشکی است که از خواص ارگونومیک و ارتفاع مناسب برخوردار باشد. پارچه به کار رفته در آن همزمان باید دارای دو ویژگی لطافت و استحکام بالا باشد.

تشک استاندارد تشکی است که فنرهای قرار گرفته در آن از استقامت بالایی برخوردار باشد، همچنین جنس پارچه و دوخت آن تشک باید به گونهای باشد که به بدن آسیبی وارد نکند و همچنین باعث بروز بیماریهای پوستی نشود.

میزان انعطاف تشک اهمیت بالایی دارد. در واقع نباید سفتی آن به قدری باشد که منجر به آسیب به ستون مهرهها شود و همچنین نباید به قدری نرم باشد که پس از استراحت، فرد را دچار کمردرد کند.

تمامی نکات گفته شده جهت آرامش بخشیدن به خواب شما است؛ زیرا اگر ملزومات خواب به شیوههای درست فراهم نشود، آسیبهای جدی به جسم و روان انسان وارد خواهد شد. بنابراین با درنظر گرفتن این نکات، تشکی مناسب برای خواب خود انتخاب کنید تا کیفیت خواب خود را بهبود بخشید. 

فعالیت بنیان صنعت نوآوران اسپاد بصورت یک شخص حقوقی مستقل و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت بنیان صنعت نوآوران اسپاد است